?

Log in

No account? Create an account

Юрій Ольш | Фотоблог

Фотографувати можна скрізь, де є світло.

Name:
bur_olsh
Birthdate:
18 February 1985
Location:
External Services:
і Вам доброго, дня, вечора, чи ночі.
ЖЖ має фотографічну тематику, чіткого жанрового спрямування немає, в більшості це пейзажі і все решту.
На даному етапі мого фотографічного розвитку мені цікаві і предметна зйомка, і репортаж, і весільна фотографія, якихось обмежень чи рамок я перед собою не ставлю, фотографувати можна скрізь де є світло(с).
Якщо вам сподобався мій жж і вам захотілося це якось проявити, найкращий спосіб - написати про нього на своєму сайті, ЖЖ або щоденнику і поставити гіперпосилання. Можливо, і вашим друзям мої фотографії і тексти припадуть до смаку, ну а я завжди радий бачити нових читачів у себе в блозі.
Всі фотографії даного щоденника належать його автору, Юрію Ольшанікову, якщо не вказано зворотнього. Якщо ви хочете опублікувати одну з моїх фотографій на вашому сайті, то обов'язково вказуйте ім'я автора (Юрій Ольшаніков (Юрій Ольш.) Для некомерційного використання цього достатньо. Всі питання з приводу комерційного використання матеріалів цього щоденника направляйте мені на електронну пошту: burkolsh@gmail.com

Час від часу у щоденнику можна побачити фотографії виробів з дерева зроблених мною, їх можна знайти за тегом хендмейд, будь-яку з цих речей можна придбати чи замовити.Для охочих співпрацювати мої контакти:
ICQ#: 364-981-977
тел. 063 154 33 22
096 154 76 28
ел.п. burkolsh@gmail.com

Categories

искусство, фотография

Statistics